• Vertrouwd met je jezelf


  • Vertrouwd met je omgeving


  • Vertrouwd met je ontwikkeling


  • Wij zijn in alles vertrouwd


Team

Het team van de Hoge Raven bestaat uit een enthousiaste groep leerkrachten. Het is een gezonde mix van juffen en meesters met ervaring en met frisse ideeën vanuit de opleiding. 


Dolfijnen
Mirette Ypenburg (mirette.ypenburg@spoutrecht.nl)   - ma / di
Simone de Beer (simone.debeer@spoutrecht.nl)   - woe / do / vrij


Zeeleeuwen 
Hanny Temming (hanny.temming@spoutrecht.nl)   - ma / woe / do / vrij
Sophie Gerritsma (sophie.gerritsma@spoutrecht.nl)   - di


Pinguïns
Rosa Lucas (rosa.lucas@spoutrecht.nl)   - ma / do / vrij
Liesbeth Smulders (liesbeth.smulders@spoutrecht.nl)   - di / woe


Walvissen 
Barbara van der Greef (barbara.vandergreef@spoutrecht.nl)   - ma / di / woe / do
Otmar Feddema (otmar.feddema@spoutrecht.nl)   - vrij


Groep 3 
Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)   - ma / di / vrij
Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)   - woe / do


Groep 3/4  
Marlous de Jong (marlous.dejong@spoutrecht.nl)   - ma / di
Els Hermans (els.hermans@spoutrecht.nl)   - woe / do / vrij


Groep 4 
Carlijn van de Beek (carlijn.vandebeek@spoutrecht.nl)   - ma / di / woe / do / vrij


Groep 5 
Erwin Jonkers (erwin.jonkers@spoutrecht.nl)   - ma / di
Danielle Craanen (danielle.craanen@spoutrecht.nl)   - woe / do / vrij


Groep 5/6 
Lysanne van Lieshout (lysanne.vanlieshout@spoutrecht.nl)   - ma / di / woe
Erwin Jonkers (erwin.jonkers@spoutrecht.nl)   - do / vrij


Groep 6
Marlotte Mourik (marlotte.mourik@spoutrecht.nl)   - ma / woe / do
Bart de Jong (bart.dejong@spoutrecht.nl)   - ma / di / vrij


Groep 7
Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)   - ma / woe / do / vrij
Jasper Jansen  (jasper.jansen@spoutrecht.nl)   - di


Groep 8
Niels van der Linde (niels.vanderlinde@spoutrecht.nl)   - ma / di / woe / do / vrij


Vakleerkracht gym
Erwin Jonkers (erwin.jonkers@spoutrecht.nl)   - woe


Schoolopleiders
Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)   - di 
Marlotte Mourik (marlotte.mourik@spoutrecht.nl)   - di
 

Intern begeleider
Paula de Vlaming (paula.devlaming@spoutrecht.nl)   - ma / di / do / vrij
 

Administratie
Sylvia Wijnen (administratie.hogeraven@spoutrecht.nl)   - woe
 

Conciërge
Ries Apperlo (ries.apperlo@spoutrecht.nl)   - ma / di / woe / do / vrij 
 

Adjunct directeur
Jasper Jansen  (jasper.jansen@spoutrecht.nl)   - woe / do
 

Directeur
Wouter Nieuwenhuis (directie.hogeraven@spoutrecht.nl)   - ma / di / do / vrij

 

Het team van De Hoge Raven

Image