Team

Het team van de Hoge Raven is een enthousiaste groep leerkrachten. Het is een gezonde mix van juffen met ervaring en juffen met frisse ideeën vanuit de opleiding. 

Dolfijnen

Saskia van Cleef (saskia.vancleef@spoutrecht.nl)

Zeeleeuwen 

Hanny Temming (hanny.temming@spoutrecht.nl)
Tsjikke Dijkstra (tsjikke.dijkstra@spoutrecht.nl)

Pinguïns

Liesbeth Smulders (liesbeth.smulders@spoutrecht.nl)
Rosa Lucas (rosa.lucas@spoutrecht.nl

Walvissen 

Barbara van de Greef (barbara.vandergreef@spoutrecht.nl)
Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)

Groep 3 

Margreet Brettscheider (margreet.brettschneider@spoutrecht.nl)
Marieke Verbree (marieke.verbree@spoutrecht.nl)

Groep 3/4  

Els Hermans (els.hermans@spoutrecht.nl)
Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)

Groep 4 

Suzanne Hesseling (suzanne.hesseling@spoutrecht.nl)

Groep 5 

Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)

Groep 5/6 

Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)
Lysanne van Lieshout (lysanne.vanlieshout@spoutrecht.nl)

Groep 6

Denise Soesman (denise.soesman@spoutrecht.nl)

Groep 7 

Carlijn van de Beek (carlijn.vandebeek@spoutrecht.nl)

Groep 8a 

Hilde Langebeeke (hilde.langebeeke@spoutrecht.nl)

Yasemin Tuzkapan (yasemin.tuzkapan@spoutrecht.nl)

Groep 8b 

Diane van Geelen (diane.vangeelen@spoutrecht.nl)
Yasemin Tuzkapan (yasemin.tuzkapan@spoutrecht.nl)

Vakleerkracht gym

Loes Rietveld (loes.rietveld@spoutrecht.nl) dinsdag en donderdag

Intern begeleider

Marieke Verbree (ib.hogeraven@spoutrecht.nl)

Remedial teacher

Ria Enthoven (ria.enthoven@spoutrecht.nl)

Administratie

Sylvia Wijnen (administratie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.wijnen@spoutrecht.nl)

Conciërge

Joop van der Steen (joop.vandersteen@spoutrecht.nl)

Directeur

Sylvia Tigchelhoff (directie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.tigchelhoff@spoutrecht.nl)

Het team van De Hoge Raven

Image