Team

Het team van de Hoge Raven is een enthousiaste groep leerkrachten. Het is een gezonde mix van juffen met ervaring en juffen met frisse ideeën vanuit de opleiding. 

Dolfijnen

Saskia van Cleef (saskia.vancleef@spoutrecht.nl)

Zeeleeuwen 

Hanny Temming (hanny.temming@spoutrecht.nl)
Tsjikke Dijkstra (tsjikke.dijkstra@spoutrecht.nl)

Pinguïns

Liesbeth Smulders (liesbeth.smulders@spoutrecht.nl)
Rosa Lucas (rosa.lucas@spoutrecht.nl

Walvissen 

Barbara van de Greef (barbara.vdgreef@spoutrecht.nl)
Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)

Groep 3 

Margreet Brettscheider (margreet.brettschneider@spoutrecht.nl)
Arian Nieweg (arian.nieweg@spoutrecht.nl)

Groep 3/4  

Els Hermans (els.hermans@spoutrecht.nl)
Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)

Groep 4 

Suzanne Hesseling (suzanne.hesseling@spoutrecht.nl)

Groep 5 

Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)

Groep 5/6 

Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)
Annelies Huismans (annelies.huismans@spoutrecht.nl)

Groep 6/7 

Carlijn van Beek (carlijn.vanbeek@spoutrecht.nl)

Antoinette Noorlander

Groep 7 

Nina Karsten (nina.karsten@spoutrecht.nl)
Hilde Langebeeke (hilde.langebeeke@spoutrecht.nl)

Groep 8 

Saskia Ziggers (saskia.ziggers@spoutrecht.nl)
Sarah Jeninga (sarah.jeninga@spoutrecht.nl)

Vakleerkracht gym

Loes Rietveld (dinsdag en donderdag)

Intern begeleider

Margreet Andre de la Porte (margreet.andredelaporte@spoutrecht.nl)

Remedial teacher

Ria Enthoven (ria.enthoven@spoutrecht.nl)

Administratie

Sylvia Wijnen (administratie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.wijnen@spoutrecht.nl)

Conciërge

Joop van der Steen (joop.vandersteen@spoutrecht.nl)

Directeur

Sylvia Tigchelhoff (directie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.tigchelhoff@spoutrecht.nl)

Het team van De Hoge Raven

Image