Team

Het team van de Hoge Raven bestaat uit een enthousiaste groep leerkrachten. Het is een gezonde mix van juffen met ervaring en juffen met frisse ideeën vanuit de opleiding. 

Dolfijnen

Saskia van Cleef (saskia.vancleef@spoutrecht.nl)

Marieke Bos (marieke.bos2@spoutrecht.nl)

Vera Schoof (vera.schoof@spoutrecht.nl)

Zeeleeuwen 

Hanny Temming (hanny.temming@spoutrecht.nl)
Tsjikke Dijkstra (tsjikke.dijkstra@spoutrecht.nl)

Pinguïns

Liesbeth Smulders (liesbeth.smulders@spoutrecht.nl)
Rosa Lucas (rosa.lucas@spoutrecht.nl

Walvissen 

Barbara van de Greef (barbara.vandergreef@spoutrecht.nl)
 

Groep 3 

Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)
Marlotte Mourik (marlotte.mourik@spoutrecht.nl)

Groep 3/4  

Els Hermans (els.hermans@spoutrecht.nl)
Marlous de Jong (marlous.dejong@spoutrecht.nl)

Groep 4 

Carlijn van de Beek (carlijn.vandebeek@spoutrecht.nl)

Groep 5 

Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)

Groep 5/6 

Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)
Esmee van Rhee (esmee.vanrhee@spoutrecht.nl)

Groep 6

Suzanne Hesseling (suzanne.hesseling@spoutrecht.nl)

Marlous de Jong (marlous.dejong@spoutrecht.nl)

Groep 7/8a 

Andre Bakker (andre.bakker@spoutrecht.nl)

Marlotte Mourik (marlotte.mourik@spoutrecht.nl)

Groep 7/8b 

Bettina Riem (bettina.riem@spoutrecht.nl)

Marieke Bos (marieke.bos2@spoutrecht.nl)

Groep 7/8c 

Lysanne van Lieshout (lysanne.vanlieshout@spoutrecht.nl)

Vakleerkracht gym

Loes Rietveld (loes.rietveld@spoutrecht.nl) dinsdag en donderdag

Intern begeleider

Marieke Verbree (ib.hogeraven@spoutrecht.nl)

Tijdelijk: Anja Geurts (ib.hogeraven@spoutrecht.nl)

Administratie

Sylvia Wijnen (administratie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.wijnen@spoutrecht.nl)

Conciërge

Joop van der Steen (joop.vandersteen@spoutrecht.nl)

Directeur

Interim: Ronald Goosen (directie.hogeraven@spoutrecht.nl)

 

Het team van De Hoge Raven

Image