Team

Het team van de Hoge Raven bestaat uit een enthousiaste groep leerkrachten. Het is een gezonde mix van juffen met ervaring en juffen met frisse ideeën vanuit de opleiding. 

Dolfijnen

Saskia van Cleef (saskia.vancleef@spoutrecht.nl)

Suzanne Hesseling (suzanne.hesseling@spoutrecht.nl)

Zeeleeuwen 

Hanny Temming (hanny.temming@spoutrecht.nl)
Mirette Ypenburg (mirette.ypenburg@spoutrecht.nl)

Pinguïns

Liesbeth Smulders (liesbeth.smulders@spoutrecht.nl)
Rosa Lucas (rosa.lucas@spoutrecht.nl

Walvissen 

Barbara van de Greef (barbara.vandergreef@spoutrecht.nl)
Vera Schoof (vera.schoof@spoutrecht.nl)

Groep 3 

Fenna Gerritse (fenna.gerritse@spoutrecht.nl)

Vera Schoof (vera.schoof@spoutrecht.nl)
 

Groep 3/4  

Els Hermans (els.hermans@spoutrecht.nl)
Marlous de Jong (marlous.dejong@spoutrecht.nl)

Groep 4 

Carlijn van de Beek (carlijn.vandebeek@spoutrecht.nl)

Groep 5 

Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)

Erwin Jonkers (erwin.jonkers@spoutrecht.nl)

Groep 5/6 

Esmee van Rhee (esmee.vanrhee@spoutrecht.nl)

Suzanne Hesseling (suzanne.hesseling@spoutrecht.nl)

Groep 6/7

Suzanne Boesveld (suzanne.boesveld@spoutrecht.nl)

Minke Maas (minke.maas@spoutrecht.nl)

Groep 7/8a 

Lysanne van Lieshout (lysanne.vanlieshout@spoutrecht.nl)

Marlotte Mourik (marlotte.mourik@spoutrecht.nl)

Groep 7/8b 

Jasper Jansen  (jasper.jansen@spoutrecht.nl)

 

Vakleerkracht gym

-

Intern begeleider

Marieke Verbree (ib.hogeraven@spoutrecht.nl)

Administratie

Sylvia Wijnen (administratie.hogeraven@spoutrecht.nl; sylvia.wijnen@spoutrecht.nl)

Conciërge

Ries Apperlo (ries.apperlo@spoutrecht.nl)

Directeur

Wouter Nieuwenhuis (directie.hogeraven@spoutrecht.nl)

 

Het team van De Hoge Raven

Image